لود بالانسینگ


همراه با پیشرفت سخت افزارهای سرور با نرخی خیره کننده، رشد اینترنت، و خواسته های تمام نشدنی مشتریان برای ارائه اپلیکیشن ها و خدمات 24 ساعته، نیاز به پلتفرم های هاستینگ کاملا منعطف، مطمئن و پاسخگو روز به روز در حال افزایش است. XLHost در همکاری با Brocade، Riverbed و سایر پیشروان شتاب دهنده اپلیکیشن به شما کمک می کند تا به اهداف عملکردی/اطمینانی خود برسید در حالی که هزینه های شما به میزان زیادی کاسته می شود.

سرور اختصاصی ، لودبالانسینگ

 

 

مثال ترکیب بندی لودبالانسر ها

XLHost دو گزینه لود بالانسر را با انواع ترکیب بندی های مختلف ارائه می دهد.

لود بالانسر

پلتفرم لود بالانسر XLHost را می توان روی پلتفرم مبتنی بر سخت افزار Brocade ADX یا پلتفرم Riverbed Stingray برای داشتن بیشترین انعطاف مستقر کرد. هر دو گزینه از پایش سالم بودن خدمات L3 و L4-7 برخوردار بوده و روش پیش بینی (Round Robin، حداقل کانکشن ها، وزنی) به انتخاب شماست.

خدمات لود بالانس XLHost خدماتی مدیریت شده است.

 

سرور اختصاصی ، لود بالانسینگ

 

لود بالانسر اختصاصی

خدمات لود بالانسر اختصاصی ما امکان استقرار گزینه های بیشتر را در مقایسه با خدمات لودبالانسر اشتراکی فراهم می کند. هم چنین، لودبالانسر اختصاصی را می توان با XLHost مدیریت کرد، در حال حاضر XLHost لودبالانسر با سخت افزار Brocade Application Delivery Accelerator (ADX) را ارائه می دهد یا ما می توانیم لود بالانسر نرم افزاری Riverbed stingray را بر روی سرورهای اختصاصی شرکتی خودمان نصب کنیم.

Brocade ADX اختصاصی از قیمت 799 دلار در ماه آغاز می شود.

لودبالانسر  Brocade ADX که دارای قابلیت High Availability هستند از 1999 دلار در ماه آغاز می شوند.

سرور اختصاصی به همراه Riverbed Stingray از 369 دلار در ماه آغاز می شود.

اگر هم گزینه مورد نظر خود را نمی بینید، حتما با واحد فروش تماس بگیرید تا ما شما را راهنمایی کنیم.